מזל שור הורוסקופ חודשי – אוקטובר 2014
מזל שור, הוא אחד המזלות שעל פי תחזית אסטרולוגית לא קורה לו משהו מעניין, מפני שלמעט הירח שעובר דרך מזל שור בסוף חודש אוקטובר 2014, שום כוכב אחר לא משפיע על מזל זה.

קריירה
מבחינת קריירה אתם צריכם לקחת צעד אחד אחורה, כדי להבין אם בחרתם באפשרויות הטובות ביותר. לפי הורוסקופ, זאת תקופה מאד טובה ומאוזנת במישור המקצועי, שבה ניתן להשלים תוכניות ישנות יותר.

אהבה
על פי הורוסקופ חודשי, גמישות וותרנות הם לא בדיוק התכונות אשר שבתאי מקנה למזל זה בתוך המשפחה. עבור הרווקים של מזל שור, יופיטר מביא משהו בלתי צפוי: הם יכולים לצפות לקשר יציב.

כסף
מבחינת הכסף אפשר לדבר תקופה שקטה, טריוויאלית ועל שום דבר חריג. אולי רק לקרת סוף החודש יהיו כמה אתגרים או תנודות, סימן שאתם צריכים לראות איך מבזבזים את הכסף ועל מה.

בריאות
לפי הורוסקופ, מאדים משפיע רק לטובה על בריאותכם. אבל לכל זה יש כמה תנאים: ההשפעה של יופיטר, יגרום לכם “לטעום” יותר מדי, אז לאכול בריא ובאופן מתון ולהתרחק כמה שיותר מאלכוהול.

הטיפ החודשי
להיות זהירים בעניינים כספיים, הוא דבר חיובי בחודש הזה. להימנע עד כמה שניתן מקונפליקטים עם בני המשפחה ובעיקר עם זקני המשפחה. יהיה טוב לשים לב ולטפח את הקשרים עם החברים שלכם.

[google+1] 

title_480_readmore

How To Seduce Taurus Manאיך לכבוש את לב של גבר מזל שור
הלב של בן מזל שור נראה כמו משהו שבלתי ניתן להשיג, לעיתים השאיפות שלו יכולות להיות מוגזמות אך הסיבה העיקרית לכך היא שהוא שואף לשלמות readmore


taurus womanמזל שור נקבה
הנשים אשר מזלם הינו מזל שור הינן בעלות תכונות ומאפיינים רבים לעומת שאר המזלות הנמצאים בתוך גלגל המזלות. אחת התכונות העיקריות של נשים אלו הינם שבראש
readmore


taurus and moneyמזל שור והכסף
בחינת רבים כסף עשוי לעשות את ההבדל ולשפר את אורח החיים בצורה משמעותית לטובה. מזל שור שהוא בעצם המזל השני בתוך גלגל המזלות מאוד מחובר לכסף
readmore

 1. דינה דוד:

  אני חייבת לכתוב כאן כי החודש כמעט מסתיים ואני רואה שכבר הופיע הורוסקופ חודשי חדש.
  אני בדקתי בהתחלת החודש את ההורוסקופ שור שלי.
  אני יכולה להגיד לכם שהכל היה כמעט כפי שנכתב.
  \אני מבינה שאף פעם לא יהיה ממשאותו דבר אבל מול אתרים אחרים אתם הכי מדויקים.
  תודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *