מזל שור הורוסקופ חודשי – אוקטובר 2014
מזל שור, הוא אחד המזלות שעל פי תחזית אסטרולוגית לא קורה לו משהו מעניין, מפני שלמעט הירח שעובר דרך מזל שור בסוף חודש אוקטובר 2014, שום כוכב אחר לא משפיע על מזל זה.

קריירה
מבחינת קריירה אתם צריכם לקחת צעד אחד אחורה, כדי להבין אם בחרתם באפשרויות הטובות ביותר. לפי הורוסקופ, זאת תקופה מאד טובה ומאוזנת במישור המקצועי, שבה ניתן להשלים תוכניות ישנות יותר.

אהבה
על פי הורוסקופ חודשי, גמישות וותרנות הם לא בדיוק התכונות אשר שבתאי מקנה למזל זה בתוך המשפחה. עבור הרווקים של מזל שור, יופיטר מביא משהו בלתי צפוי: הם יכולים לצפות לקשר יציב.

כסף
מבחינת הכסף אפשר לדבר תקופה שקטה, טריוויאלית ועל שום דבר חריג. אולי רק לקרת סוף החודש יהיו כמה אתגרים או תנודות, סימן שאתם צריכים לראות איך מבזבזים את הכסף ועל מה.

בריאות
לפי הורוסקופ, מאדים משפיע רק לטובה על בריאותכם. אבל לכל זה יש כמה תנאים: ההשפעה של יופיטר, יגרום לכם “לטעום” יותר מדי, אז לאכול בריא ובאופן מתון ולהתרחק כמה שיותר מאלכוהול.

הטיפ החודשי
להיות זהירים בעניינים כספיים, הוא דבר חיובי בחודש הזה. להימנע עד כמה שניתן מקונפליקטים עם בני המשפחה ובעיקר עם זקני המשפחה. יהיה טוב לשים לב ולטפח את הקשרים עם החברים שלכם.

[google+1] 

title_480_readmore

How To Seduce Taurus Womanאיך לכבוש את לב של אישה מזל שור
אישה בת מזל שור מחוספסת מבחוץ, אך בפנים היא רכה במיוחד והחיק המשפחתי חשוב לה מאוד. הורוסקופ שור מתאר את הנשים כטיפוס דומיננטי, כאלה שלא
readmore


taurus_healthמזל שור והבריאות
עיניי רבים החיים לא שווים הרבה אם לא נשמור על הבריאות שלנו, לכן הורוסקופ יומי או הורוסקופ שבועי זהו מקום בו אנשים רבים מוודאים מה צופן להם העתיד מבחינה
readmore


taurus professionקריירה ובחירת מקצוע
בני מזל שור הינם אנשים של עבודה קשה, הם אינם אנשים שמקבלים הכל כמובן מאליו ויודעים שעל מנת להשיג דברים צריך להזיע ולעבוד קשה אך בסוף נהנים
readmore

 1. דינה דוד:

  אני חייבת לכתוב כאן כי החודש כמעט מסתיים ואני רואה שכבר הופיע הורוסקופ חודשי חדש.
  אני בדקתי בהתחלת החודש את ההורוסקופ שור שלי.
  אני יכולה להגיד לכם שהכל היה כמעט כפי שנכתב.
  \אני מבינה שאף פעם לא יהיה ממשאותו דבר אבל מול אתרים אחרים אתם הכי מדויקים.
  תודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *