מזל שור הורוסקופ חודשי – דצמבר 2013
תחת ההשפעה של יופיטר ושבתאי בחודש דצמבר מזל שור יהיה פעיל, יציב, ומארגן. ההיבט חיובי של הדברים האלה יאפשרו לו להתקדם ועל פי הורוסקופ חודשי היחסים עם בני הזוג ישפיעו על כל מני החלטות.

קריירה
התחלת החודש דצמבר עבור מזל שור מאופיינת, לפי אסטרולוגיה חודשית בתקופה של עבודה אינטנסיבית, קשה ומאוד מעייפת. עם זאת, אל תנסו להשיג יותר מי מה שמגיע לכם למרות שאתם חושבים אחרת.

אהבה
אם בין בני הזוג קיימת מערכת יחסים סולידית, אפשר לצפות הרבה עצבנות כדי להשיג למטרה משותפת. בכל מקרה, גם אם מדובר על קשרי נישואין אם האהבה הם ילכדו תשומת לב רבה יותר.

כסף
בדצמבר יש חורוסקופ חודשי מושלם למזל שור כדי להרוויח כסף, אך מזל שור נטה לבזבז בלי לחשוב פעמיים. בכל מקרה מומלץ לשמור על הכסף גם לימים פחות טובים. תשימו לב גם לרמאים!

בריאות
לפי תחזית אסטרולוגית אתם במצב די טוב, אבל די לחוצים. על פי המלצת הורוסקופ יש ללמוד לנהל יותר חכם את כוחותיכם כי ממתינה לכם תקופה מאוד תובענית שצריכים בה הרבה אנרגיה.

הטיפ החודשי
החודש יש להיזהר מזה שהמתיחות יכולה להופיע מתוך דברים לא חשובים בכלל. הורוסקופ מזהיר גם מפני יריבות או מצבים נעימים לכאורה שיכולים להוביל לשלכות שליליות על מעמדתכם ועל הכסף.

[google+1] 

title_480_readmore

How To Seduce Taurus Manאיך לכבוש את לב של גבר מזל שור
הלב של בן מזל שור נראה כמו משהו שבלתי ניתן להשיג, לעיתים השאיפות שלו יכולות להיות מוגזמות אך הסיבה העיקרית לכך היא שהוא שואף לשלמות readmore


taurus_healthמזל שור והבריאות
עיניי רבים החיים לא שווים הרבה אם לא נשמור על הבריאות שלנו, לכן הורוסקופ יומי או הורוסקופ שבועי זהו מקום בו אנשים רבים מוודאים מה צופן להם העתיד מבחינה
readmore


taurus professionקריירה ובחירת מקצוע
בני מזל שור הינם אנשים של עבודה קשה, הם אינם אנשים שמקבלים הכל כמובן מאליו ויודעים שעל מנת להשיג דברים צריך להזיע ולעבוד קשה אך בסוף נהנים
readmore

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *