מזל שור הורוסקופ חודשי – דצמבר 2013
תחת ההשפעה של יופיטר ושבתאי בחודש דצמבר מזל שור יהיה פעיל, יציב, ומארגן. ההיבט חיובי של הדברים האלה יאפשרו לו להתקדם ועל פי הורוסקופ חודשי היחסים עם בני הזוג ישפיעו על כל מני החלטות.

קריירה
התחלת החודש דצמבר עבור מזל שור מאופיינת, לפי אסטרולוגיה חודשית בתקופה של עבודה אינטנסיבית, קשה ומאוד מעייפת. עם זאת, אל תנסו להשיג יותר מי מה שמגיע לכם למרות שאתם חושבים אחרת.

אהבה
אם בין בני הזוג קיימת מערכת יחסים סולידית, אפשר לצפות הרבה עצבנות כדי להשיג למטרה משותפת. בכל מקרה, גם אם מדובר על קשרי נישואין אם האהבה הם ילכדו תשומת לב רבה יותר.

כסף
בדצמבר יש חורוסקופ חודשי מושלם למזל שור כדי להרוויח כסף, אך מזל שור נטה לבזבז בלי לחשוב פעמיים. בכל מקרה מומלץ לשמור על הכסף גם לימים פחות טובים. תשימו לב גם לרמאים!

בריאות
לפי תחזית אסטרולוגית אתם במצב די טוב, אבל די לחוצים. על פי המלצת הורוסקופ יש ללמוד לנהל יותר חכם את כוחותיכם כי ממתינה לכם תקופה מאוד תובענית שצריכים בה הרבה אנרגיה.

הטיפ החודשי
החודש יש להיזהר מזה שהמתיחות יכולה להופיע מתוך דברים לא חשובים בכלל. הורוסקופ מזהיר גם מפני יריבות או מצבים נעימים לכאורה שיכולים להוביל לשלכות שליליות על מעמדתכם ועל הכסף.

[google+1] 

title_480_readmore

zodiac compatibilityהתאמת מזלות
התאמת מזלות היא דבר אידיאלי עבור בדיקת האמינות היחסים עתידיים. הכוכבים יכולים לומר אם הוא או היא, הם הנבחר או הנבחרת. אם נבדוק התאמת מזלות נוכל להבין טוב
readmore


taurus woman in bedמזל שור נקבה במיטה
בכל הקשור להתנהלות במיטה של מזל שור נקבה אפשר לשים לב שהנשים שור אוהבות משחקים מקדימים והמון מגע ותשוקה תוך כדי ההתנהלות. הן לוקחות הכל
readmore


taurus in bedמזל שור במיטה
בני מזל שור לרוב הם אנשים דומיננטיים ובטוחים בעצמם. הורוסקופ שבועי זוהי דרך מצוינת לדעת האם הבן אדם שכרגע הכרת הוא המתאים ביותר בשבילך לפי
readmore

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *