מזל שור הורוסקופ חודשי – דצמבר 2013
תחת ההשפעה של יופיטר ושבתאי בחודש דצמבר מזל שור יהיה פעיל, יציב, ומארגן. ההיבט חיובי של הדברים האלה יאפשרו לו להתקדם ועל פי הורוסקופ חודשי היחסים עם בני הזוג ישפיעו על כל מני החלטות.

קריירה
התחלת החודש דצמבר עבור מזל שור מאופיינת, לפי אסטרולוגיה חודשית בתקופה של עבודה אינטנסיבית, קשה ומאוד מעייפת. עם זאת, אל תנסו להשיג יותר מי מה שמגיע לכם למרות שאתם חושבים אחרת.

אהבה
אם בין בני הזוג קיימת מערכת יחסים סולידית, אפשר לצפות הרבה עצבנות כדי להשיג למטרה משותפת. בכל מקרה, גם אם מדובר על קשרי נישואין אם האהבה הם ילכדו תשומת לב רבה יותר.

כסף
בדצמבר יש חורוסקופ חודשי מושלם למזל שור כדי להרוויח כסף, אך מזל שור נטה לבזבז בלי לחשוב פעמיים. בכל מקרה מומלץ לשמור על הכסף גם לימים פחות טובים. תשימו לב גם לרמאים!

בריאות
לפי תחזית אסטרולוגית אתם במצב די טוב, אבל די לחוצים. על פי המלצת הורוסקופ יש ללמוד לנהל יותר חכם את כוחותיכם כי ממתינה לכם תקופה מאוד תובענית שצריכים בה הרבה אנרגיה.

הטיפ החודשי
החודש יש להיזהר מזה שהמתיחות יכולה להופיע מתוך דברים לא חשובים בכלל. הורוסקופ מזהיר גם מפני יריבות או מצבים נעימים לכאורה שיכולים להוביל לשלכות שליליות על מעמדתכם ועל הכסף.

[google+1] 

title_480_readmore

How To Seduce Taurusאיך לכבוש את לב של מזל שור
מזל שור יכול להראות טיפוס עצמאי במיוחד, אך אהבה בהחלט יכולה להיות אחת מהשאיפות המרכזיות ביותר בחייו. אסטרולוגיה שור מציינת כי בני מזל שור אוהבים
readmore


taurus man in bedמזל שור גבר במיטה
הגברים שור מתאפיינים במודעות עצמית ולא פחות חשוב ברצון התמידי להגיע לסיפוק והנאה. כך גם במיטה כל הגברים בני המזל מגיעים למיטה על מנת לספק את עצמם בצורה
readmore


taurus and moneyמזל שור והכסף
בחינת רבים כסף עשוי לעשות את ההבדל ולשפר את אורח החיים בצורה משמעותית לטובה. מזל שור שהוא בעצם המזל השני בתוך גלגל המזלות מאוד מחובר לכסף
readmore

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *