מזל שור הורוסקופ חודשי – דצמבר 2013
תחת ההשפעה של יופיטר ושבתאי בחודש דצמבר מזל שור יהיה פעיל, יציב, ומארגן. ההיבט חיובי של הדברים האלה יאפשרו לו להתקדם ועל פי הורוסקופ חודשי היחסים עם בני הזוג ישפיעו על כל מני החלטות.

קריירה
התחלת החודש דצמבר עבור מזל שור מאופיינת, לפי אסטרולוגיה חודשית בתקופה של עבודה אינטנסיבית, קשה ומאוד מעייפת. עם זאת, אל תנסו להשיג יותר מי מה שמגיע לכם למרות שאתם חושבים אחרת.

אהבה
אם בין בני הזוג קיימת מערכת יחסים סולידית, אפשר לצפות הרבה עצבנות כדי להשיג למטרה משותפת. בכל מקרה, גם אם מדובר על קשרי נישואין אם האהבה הם ילכדו תשומת לב רבה יותר.

כסף
בדצמבר יש חורוסקופ חודשי מושלם למזל שור כדי להרוויח כסף, אך מזל שור נטה לבזבז בלי לחשוב פעמיים. בכל מקרה מומלץ לשמור על הכסף גם לימים פחות טובים. תשימו לב גם לרמאים!

בריאות
לפי תחזית אסטרולוגית אתם במצב די טוב, אבל די לחוצים. על פי המלצת הורוסקופ יש ללמוד לנהל יותר חכם את כוחותיכם כי ממתינה לכם תקופה מאוד תובענית שצריכים בה הרבה אנרגיה.

הטיפ החודשי
החודש יש להיזהר מזה שהמתיחות יכולה להופיע מתוך דברים לא חשובים בכלל. הורוסקופ מזהיר גם מפני יריבות או מצבים נעימים לכאורה שיכולים להוביל לשלכות שליליות על מעמדתכם ועל הכסף.

[google+1] 

title_480_readmore

How To Seduce Taurusאיך לכבוש את לב של מזל שור
מזל שור יכול להראות טיפוס עצמאי במיוחד, אך אהבה בהחלט יכולה להיות אחת מהשאיפות המרכזיות ביותר בחייו. אסטרולוגיה שור מציינת כי בני מזל שור אוהבים
readmore


taurus womanמזל שור נקבה
הנשים אשר מזלם הינו מזל שור הינן בעלות תכונות ומאפיינים רבים לעומת שאר המזלות הנמצאים בתוך גלגל המזלות. אחת התכונות העיקריות של נשים אלו הינם שבראש
readmore


taurus_manמזל שור זכר
מזל השור הינו המזל השני בתוך גלגל המזלות. הגברים אשר נושאים את מזל שור ידועים בתור כאלה הקנאים מאוד לרכושם ולא פחות אל בנות הזוג שלהם. במידה והם רוצים
readmore

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *