מזל שור הורוסקופ חודשי – נובמבר 2014
עבור מזל שור חודש נובמבר הוא חודש מאד פעיל, על פי אסטרולוגיה חודשית. ביחסי ידידות עם יופיטר, סטורן ופלוטו, מאדים חרוץ ופורה. בני מזל שור, שנחושים בדעתם לעבוד, יכולים להתקדם באופן משמעותי עכשיו!

קריירה
היחסים מעורבים בקריירה של מזל שור: שיתופי פעולה, או אפילו לבני הזוג יש השפעה על המצב הקריירה. אם לאחרונה האינטראקציות האלה היו משובשות, החל מהחצי השני של ,חודש נובמבר הדברים חוזרים לקדמותם.

אהבה
מרקורי, לפי תחזית אסטרולוגית, ממשיך את דרכו המפותלת בבית הזוגיות של מזל שור. עד סוף נובמבר, אתם תדעו איפה בדיוק אתם עומדים ומה אתם רוצים לעשות בקשר לזוגיות שלכם.

כסף
אתם יכולים לקבל הזדמנות להרוויח כסף באמצעות קשרים עם משהו שנמצא בחו”ל. אפילו אם אתם גאים מאד בהצלחות שלכם רצוי לא להתנהג ביהירות כלפי השותפים לעסקים, כי זה עושה רק נזק.

בריאות
לפי הורוסקופ חודשי, אם יש לכם בעיות בריאות, נפתחת תקופה שבה יכולים לטפל בבעיות אלה. במהלך תקופה זו, לפי הורוסקופ, מזל זה יחפש את השורשים הרוחניים של המחלה או שיטות אלטרנטיביות של רגיעה.

הטיפ החודשי
לשים לב, יותר מתמיד, לתקשר עם הסובבים אתכם. אם מבחינה כלכלית, אתם תלויים באחרים, או אחרים מתערבים בעסקים שלכם, הגיע הזמן לנקוט בצעדים ולנסות להיות עצמאיים.

[google+1] 

title_480_readmore

taurus man in bedמזל שור גבר במיטה
הגברים שור מתאפיינים במודעות עצמית ולא פחות חשוב ברצון התמידי להגיע לסיפוק והנאה. כך גם במיטה כל הגברים בני המזל מגיעים למיטה על מנת לספק את עצמם בצורה
readmore


taurus and moneyמזל שור והכסף
בחינת רבים כסף עשוי לעשות את ההבדל ולשפר את אורח החיים בצורה משמעותית לטובה. מזל שור שהוא בעצם המזל השני בתוך גלגל המזלות מאוד מחובר לכסף
readmore


zodiac compatibilityהתאמת מזלות
התאמת מזלות היא דבר אידיאלי עבור בדיקת האמינות היחסים עתידיים. הכוכבים יכולים לומר אם הוא או היא, הם הנבחר או הנבחרת. אם נבדוק התאמת מזלות נוכל להבין טוב
readmore

 1. אלינה:

  איך אפש לקבל הורוסקופ אישי ממש מתאים לי?

 2. דנה:

  חודש זה לא ממש מתאים לי למה שקורה עד עכשיו.
  בחודש שעבר היה טוב יותר.

 3. עופירה:

  יש לכם גם הורוסקופ יומי או רק אסטרולוגיה שבועית?

 4. דודו:

  מתי יופיע הורוסקופ דצבמבר?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *