מזל שור הורוסקופ שנתי 2014

על פי תחזית אסטרולוגית לשנת 2014, בני מזל שור יעבורו, בשנה הזאת, לסירוגין, תקופות של רוגע ותקופות של מאמץ נחוץ. כוכבי הלכת פלוטו, יופיטר ואוראנוס, יביאו איתם אווירה שקטה, שהיא טובה ליצירתיות חיובית. בני מזל שור ירגישו צורך ליותר נוחות אישית ולתנאי עבודה, כדי ליהנות מהחיים במלואם. הדאגה לרגיעה תהיה גדולה יותר מאשר בשנים קודמות ויופיטר יקטן לחצים, דבר אשר יביא ליותר חופש, מול כל מה שסובב מזל שור. קבלו ייעוץ של מגדת עתידות אונליין ועל שאלה תהיה לכם תשובה.

קריירה וכסף
ילידי מזל שור, במישור המקצועי, יהיו ב- 2014 יצירתיים מאד. יופיטר יביא רעיונות חדשים לעתיד ותוכניות החדשות. הרעיונות של מזל זה, יקבלו התמיכה, אם מדובר בתחומים טכניים ולוגיסטיים. לפי הורוסקופ שנתי, ייתכנו כמה קשיים ובעיות, אבל בני מזל שור יגלו שיריבים, יתמכו גם הם במימוש רעיונותיו. לפי הורוסקופ שנתי 2014 עבור מזל שור, מבחינת הכסף, יהיה תנאים טובים עבור רווחים כספיים. במהלך כל השנה יהיו מספיק הכנסות, ובנוסף, בתור צ’ופר מזל זה יקבל הצעות עסקיות רבות.

חיי האהבה
לפי הורוסקופ 2014, למזל שור יש נטייה לכיוון איזון ושלווה, אך לא תמיד הנסיבות היו כאלה. אזהרה: אתם נמשכים לבני זוג המחפשים הגנה, שזה מחמיא, אבל בטווח ארוך זה יכול להיות פחות נוח, ויהפוך לנטל כבד מדי בשבילכם. אם אתם בזוגיות, תוכלו להבחין כיצד בני הזוג יפגינו יותר הבנה וסובלנות והתקשורת תהיה יותר טובה. אם מזל שור, במצב לא ברור מבחינת חיי האהבה, החודשים האחרונים של השנה יכולים להביא פתרון חיובי לבעיה הזו.

בריאות
יופיטר ממשיך להשפיע, לפי אסטרולוגיה, על האנרגיה של בני מזל שור. תהליך זה מתקיים גם השנה ומאזן את החיים על פי פעילותיו. באמצע השנה תרגישו יותר אנרגיות בכל מה שאתם עושים. תמשיכו לבקש עצות, שיכולות לעזור למצב הבריאותי הכללי. נקודה חשובה שלא צריך לזנוח היא לעקיף את עצמכם באנשים אופטימיים, עם מחשבות חיוביות, כדי לאזן מצבי רוח לא טובים או את האופי שלכם עם נטייה ברורה להגזמה .

הטיפ השנתי
בשנת 2014, ההשפעה של ונוס תגרום ליותר הבנה והרמונית עם הסובבים אתכם. הנסיבות החיצוניות החיוביות, עבור מזל שור, יגרמו לכך שהוא יעזור הרבה לסובבים אותו. אך לפעמים, כל זה יעורר תחושה הוא נאלץ לעשות זאת. זה רק הרגשה סובייקטיבית. לא לשכוח שזאת נקודת מבט אובייקטיבית וזה רק רושם. לא חייבים לתת לזה להפוך לתסכולים, ואל תגזימו בדיבורים. לקראת סוף השנה יש למנוע, בכל מחיר, מדיבור אגרסיבי.

 1. אבירם:

  אני מאוד מקווה שאתם צודקים.

 2. עדן מוסקונה:

  יהיה טוב.
  יש לי הורוסקופ 2014 מעולה.
  תודה

 3. אדינה:

  מתי תפרסמו את ההורוסקופ 2015 ?
  אני מתה לדעת מהו תחזית אסטרולוגית שנתית 2015.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *