מזל שור הורוסקופ חודשי – אוגוסט 2014
יצירתיות היא הצד החזק של מזל שור, בחלק הראשון של חודש אוגוסט. חושב לחשוב כיצד אתם יכולים לפתח את כישרונותיכם בצורה שתוכלו לנהנות מהם. המאמצים שתעשו עכשיו ישתלמו בעתיד. בני מזל שור בכל התקופה הזאת מאד עסוקים בלהשיג מטרות שונות.

קריירה
מאדים פוגש את שבתאי בבית הקריירה. על פי הורוסקופ חודשי לבני מזל שור יש הרבה רצון לפעול, שזה בסדר גמור, אבל רצוי לא לפעול פזיז, אלא באופן אסטרטגי ועם דיפלומטיה. זה הוא חודש שבו אתם יכולים להצליח אם תתחילו לעשות את השינויים שאתם חשבתם לעשות.

אהבה
ליופיטר מצטרפים השמש, מרקורי וונוס וזה אומר שמצפה לכם חודש נפלא מבחינת האהבה. על פי תחזית אסטרולוגית חודשית יש לכם פתיחות רגשית גדולה היוצרת היקום רומנטי עם הזדמנויות חיוביות ביותר לפגוש את אהבה וליהנות מטעם האושר!

כסף
הפגישה בין מאדים ושבתאי מתרחשת בתוך אחד הבתים הקשורים לכסף וכתוצאה מכך, מזל שור הוא מאד שאפתן. מדובר על פי אסטרולוגיה חודשית על חודש שבו הוא נשאר מרוכז ביעדים פיננסיים שהוא הנושא שמעניין אותו הכי הרבה.

בריאות
הרבה דאגות, התרגשות ובמיוחד חוסר מנוחה הם הגורמים אשר לפי הורוסקופ יכולים להשפיע לא לטובה על בריאותכם. כדי לשחרר את כל הלחצים של התקופה האחרונה, כדאי מאד לעסוק בפעילות גופני מכל סוג שהי בין אם זה ספורט או בין אם זה ריקודים.

הטיפ החודשי
הורוסקופ חודשי ממליץ לכם שתשתמשו בכל יצירתיותכם כדי לזכות במעמד חדש מבחינה חברתית או מקצועית. להורים שבניכם היגיע הזמן לנקוט בצעדים דראסטיים בכל מה שקשור לחינוך הילדים, אחרת הם יכולים בקלות ללכת בדרכים הלא נכונות.

[google+1]
 

title_480_readmore

zodiac compatibilityהתאמת מזלות
התאמת מזלות היא דבר אידיאלי עבור בדיקת האמינות היחסים עתידיים. הכוכבים יכולים לומר אם הוא או היא, הם הנבחר או הנבחרת. אם נבדוק התאמת מזלות נוכל להבין טוב
readmore


taurus woman in bedמזל שור נקבה במיטה
בכל הקשור להתנהלות במיטה של מזל שור נקבה אפשר לשים לב שהנשים שור אוהבות משחקים מקדימים והמון מגע ותשוקה תוך כדי ההתנהלות. הן לוקחות הכל
readmore


taurus in bedמזל שור במיטה
בני מזל שור לרוב הם אנשים דומיננטיים ובטוחים בעצמם. הורוסקופ שבועי זוהי דרך מצוינת לדעת האם הבן אדם שכרגע הכרת הוא המתאים ביותר בשבילך לפי
readmore

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *