מזל שור הורוסקופ חודשי – נובמבר 2014
חודש נובמבר יהיה חודש של יצירה וחדשנות. כל החששות של מזל שור בפני שינויים הם מיותרים מפני שהכישורים והיכולות יביאו לתוצאות נהדרות במיוחד במחצית הראשונה של החודש.

 

קריירה
לפי הורוסקופ חודשי קיימים סיכוים נהדרים עבור מזל שור לקידום בתחום הקריירה. התחרות נמשכת, אבל אין לכם סיבה לדאוג, כי מאדים נמצא בנקודה שממנה הוא יכול לעזור. לא יהיה קל, אבל עבודת צוות, ותקשורת יובילו להצלחה.

אהבה
חודש נובמבר אמור להיות לוהט באופן מיוחד עבור מזל שור. כמובן כל זה קשור לשמש וכוכבי סטורן, ונוס ומאדים ומה שנותר זה ליהנות מנוכחותם והשפעתם. תשומת ליבם היא לכיוון האהבה, חיוניות, אנרגיה, חושניות, רגש ותשוקה.

כסף
מבחינה כספית הדברים מסתדרים די טוב, מפני שעל פי תחזית אסטרולוגית חודשית מוענקת לכם פרספקטיבה נכונה ונוחות דרך נדיבות כוכבי הלכת של יופיטר וונוס. אתם תצליחו לנהל טוב יותר את ההוצאות.

בריאות
מבחינה בריאותית מדובר על תקופה מאד טובה: אתם מלאי אנרגיה ושום דבר לא יעמוד בדרככם. לפיכך, אתם מעורבים אינספור פעילויות . כל זה יעזור לשרוף את האנרגיה וכמובן, זה יעזור להיפטר המתחים.

הטיפ החודשי
אתם מרגישים רצון עז להתקדם או לכבוש, אבל אסטרולוגיה חודשית ממליצה להיות זהירים, ולרסן את הרגשות האלה. אתם חייבים להיות רציונאליים,  לשקול את מעשיכם היטב, אם אתם לא רוצים צרות!

 

 

[google+1]
 

title_480_readmore

How To Seduce Taurus Manאיך לכבוש את לב של גבר מזל שור
הלב של בן מזל שור נראה כמו משהו שבלתי ניתן להשיג, לעיתים השאיפות שלו יכולות להיות מוגזמות אך הסיבה העיקרית לכך היא שהוא שואף לשלמות readmore


taurus_healthמזל שור והבריאות
עיניי רבים החיים לא שווים הרבה אם לא נשמור על הבריאות שלנו, לכן הורוסקופ יומי או הורוסקופ שבועי זהו מקום בו אנשים רבים מוודאים מה צופן להם העתיד מבחינה
readmore


taurus professionקריירה ובחירת מקצוע
בני מזל שור הינם אנשים של עבודה קשה, הם אינם אנשים שמקבלים הכל כמובן מאליו ויודעים שעל מנת להשיג דברים צריך להזיע ולעבוד קשה אך בסוף נהנים
readmore

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *