מזל שור הורוסקופ חודש אפריל 2015
מאדים מביא אנרגיה נוספת, שאפתנות ומלא יוזמה. בני מזל שור יהיו מעורבים בפרויקטים חדשים ומרגישה צורך להתחרות או להילחם למען מטרה נעלה. החלק הראשון של חודש אפריל כנראה תוסס ומלא הפתעות עבור מזל שור.

קריירה
בתחום הקריירה על פי הורוסקופ חודשי אתם תחדשו פרויקט ישן אשר לא השלמתם, אך, אתם תצטרכו לעשות להתאמץ יותר הפעם כדי להשיג את המטרה. אתם הולכים לקרוא התמחות ועבודת צוות.

אהבה
באהבה, עד אמצע חודש הכל יהיה יותר רגוע, אבל לאחר תאריך זה מזל שור יתחיל “פעילות” אינטנסיבית בתחום זה. עבור הרווקים אפשרי שהם יכירו אנשים שעשויים להיות מועמדים מתאימים לנישואין.

כסף
התקופה הטובה ביותר עבור רווחים לפי תחזית אסטרולוגית חודשית תהיה לאחר אמצע החודש.  כאשר הכסף נמשך למגנט. אתם יכולים לסמוך על התמיכה של ונוס, אשר שמביא מזל בתחום הכספי.

בריאות
הצמד מאדים אוראנוס מייצר עצבנות או חוסר סבלנות. המתח הזה יכול להשפיע לא לטובה על בעיות בריאות קיימות , אם יש לכם בעיות כאלה, במיוחד אם הן נוגעות מערכת הלב וכלי הדם ומערכת העצבים.

הטיפ החודשי
אסטרולוגיה חודשית ממליצה לכם לקחת את הכל בקלות! לספור עד שלוש לפני שאתם מגיבים ללא פרופורציות ובעיקר לשמור על חוש ההומור יש לכם.


 

title_480_readmore

celebritysמפורסמים בני מזל שור
יש הרבה מפורסמים שנולדים באותו מזל, במקרה זה, מזל שור, כמו ג'סיקה אלבה, ג'נט ג'קסון, פנלופה קרוז ועוד. מה משותף בין מפורסמים בני מזל שור? בטוח אתם שמעתם
readmore


taurus womanמזל שור נקבה
הנשים אשר מזלם הינו מזל שור הינן בעלות תכונות ומאפיינים רבים לעומת שאר המזלות הנמצאים בתוך גלגל המזלות. אחת התכונות העיקריות של נשים אלו הינם שבראש
readmore


taurus_manמזל שור זכר
מזל השור הינו המזל השני בתוך גלגל המזלות. הגברים אשר נושאים את מזל שור ידועים בתור כאלה הקנאים מאוד לרכושם ולא פחות אל בנות הזוג שלהם. במידה והם רוצים
readmore

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *