מזל שור הורוסקופ חודש אפריל 2015
מאדים מביא אנרגיה נוספת, שאפתנות ומלא יוזמה. בני מזל שור יהיו מעורבים בפרויקטים חדשים ומרגישה צורך להתחרות או להילחם למען מטרה נעלה. החלק הראשון של חודש אפריל כנראה תוסס ומלא הפתעות עבור מזל שור.

קריירה
בתחום הקריירה על פי הורוסקופ חודשי אתם תחדשו פרויקט ישן אשר לא השלמתם, אך, אתם תצטרכו לעשות להתאמץ יותר הפעם כדי להשיג את המטרה. אתם הולכים לקרוא התמחות ועבודת צוות.

אהבה
באהבה, עד אמצע חודש הכל יהיה יותר רגוע, אבל לאחר תאריך זה מזל שור יתחיל “פעילות” אינטנסיבית בתחום זה. עבור הרווקים אפשרי שהם יכירו אנשים שעשויים להיות מועמדים מתאימים לנישואין.

כסף
התקופה הטובה ביותר עבור רווחים לפי תחזית אסטרולוגית חודשית תהיה לאחר אמצע החודש.  כאשר הכסף נמשך למגנט. אתם יכולים לסמוך על התמיכה של ונוס, אשר שמביא מזל בתחום הכספי.

בריאות
הצמד מאדים אוראנוס מייצר עצבנות או חוסר סבלנות. המתח הזה יכול להשפיע לא לטובה על בעיות בריאות קיימות , אם יש לכם בעיות כאלה, במיוחד אם הן נוגעות מערכת הלב וכלי הדם ומערכת העצבים.

הטיפ החודשי
אסטרולוגיה חודשית ממליצה לכם לקחת את הכל בקלות! לספור עד שלוש לפני שאתם מגיבים ללא פרופורציות ובעיקר לשמור על חוש ההומור יש לכם.


 

title_480_readmore

How To Seduce Taurus Womanאיך לכבוש את לב של אישה מזל שור
אישה בת מזל שור מחוספסת מבחוץ, אך בפנים היא רכה במיוחד והחיק המשפחתי חשוב לה מאוד. הורוסקופ שור מתאר את הנשים כטיפוס דומיננטי, כאלה שלא
readmore


taurus_healthמזל שור והבריאות
עיניי רבים החיים לא שווים הרבה אם לא נשמור על הבריאות שלנו, לכן הורוסקופ יומי או הורוסקופ שבועי זהו מקום בו אנשים רבים מוודאים מה צופן להם העתיד מבחינה
readmore


taurus professionקריירה ובחירת מקצוע
בני מזל שור הינם אנשים של עבודה קשה, הם אינם אנשים שמקבלים הכל כמובן מאליו ויודעים שעל מנת להשיג דברים צריך להזיע ולעבוד קשה אך בסוף נהנים
readmore

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *