מזל שור הורוסקופ חודש יולי 2015
על פי תחזית אסטרולוגית חודשית אתם חיים תחת הרושם ששום דבר לא מסתדר כפי שהיתם רוצים. וזה אומר שחודש זה הוא חודש פחות מוצלח. עם זאת מזל שור מלא רצון להתחיל דברים חדשים.

קריירה
מאדים, על פי אסטרולוגיה חודשית ידוע ככוכב הפעולה יתחיל בנסיגה מבית העבודה של מזל שור וכתוצאה אתם תרגישו חוסר אנרגיה ומוטיבציה. גם חילוקי דעות עם עמיתים יהיה חלק מהעניין.

אהבה
מפני שמאדים נמצא בנסיגה אתם יכולים לצפות לליקויים, חסימות ותסבוכות רבות במערכת היחסים. לפי הורוסקופ חודשי אתם חייבים להיות חזקים ובטוחים במערכת היחסים כדי לעבור את התקופה הזו.

כסף
מבחינה כספית, אתם די מסתדרים, אך תשמרו במיוחד במחצית השנייה של חודש על החוש הפרקטי ועל מתינות. למרות כל בעיות קטנות, יש סיכוי טוב שתסתדרו בהצלחה.

בריאות
מאדים בנסיגה יעורר סבל ישן יותר או יכול לגרום לסבל חדש. ידוע גם שמאדים הוא “מומחה” בתאונות, בעיות בשרירים, זיהומים או כוויות. אז תשמרו על עצמכם ותהיו זהירים.

הטיפ החודשי
בעיות בעבודה או רפואיות של משהו קרוב יכולות לפגוע ביציבות שלכם. המלצת הורוסקופ היא לדבר ולשתף על הדברים ו רק כך תוכלו להתמודד יותר טוב עם המצבים האלה.

 


 

title_480_readmore

zodiac compatibilityהתאמת מזלות
התאמת מזלות היא דבר אידיאלי עבור בדיקת האמינות היחסים עתידיים. הכוכבים יכולים לומר אם הוא או היא, הם הנבחר או הנבחרת. אם נבדוק התאמת מזלות נוכל להבין טוב
readmore


taurus womanמזל שור נקבה
הנשים אשר מזלם הינו מזל שור הינן בעלות תכונות ומאפיינים רבים לעומת שאר המזלות הנמצאים בתוך גלגל המזלות. אחת התכונות העיקריות של נשים אלו הינם שבראש
readmore


taurus_manמזל שור זכר
מזל השור הינו המזל השני בתוך גלגל המזלות. הגברים אשר נושאים את מזל שור ידועים בתור כאלה הקנאים מאוד לרכושם ולא פחות אל בנות הזוג שלהם. במידה והם רוצים
readmore

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *