מזל שור הורוסקופ חודש יולי 2015
על פי תחזית אסטרולוגית חודשית אתם חיים תחת הרושם ששום דבר לא מסתדר כפי שהיתם רוצים. וזה אומר שחודש זה הוא חודש פחות מוצלח. עם זאת מזל שור מלא רצון להתחיל דברים חדשים.

קריירה
מאדים, על פי אסטרולוגיה חודשית ידוע ככוכב הפעולה יתחיל בנסיגה מבית העבודה של מזל שור וכתוצאה אתם תרגישו חוסר אנרגיה ומוטיבציה. גם חילוקי דעות עם עמיתים יהיה חלק מהעניין.

אהבה
מפני שמאדים נמצא בנסיגה אתם יכולים לצפות לליקויים, חסימות ותסבוכות רבות במערכת היחסים. לפי הורוסקופ חודשי אתם חייבים להיות חזקים ובטוחים במערכת היחסים כדי לעבור את התקופה הזו.

כסף
מבחינה כספית, אתם די מסתדרים, אך תשמרו במיוחד במחצית השנייה של חודש על החוש הפרקטי ועל מתינות. למרות כל בעיות קטנות, יש סיכוי טוב שתסתדרו בהצלחה.

בריאות
מאדים בנסיגה יעורר סבל ישן יותר או יכול לגרום לסבל חדש. ידוע גם שמאדים הוא “מומחה” בתאונות, בעיות בשרירים, זיהומים או כוויות. אז תשמרו על עצמכם ותהיו זהירים.

הטיפ החודשי
בעיות בעבודה או רפואיות של משהו קרוב יכולות לפגוע ביציבות שלכם. המלצת הורוסקופ היא לדבר ולשתף על הדברים ו רק כך תוכלו להתמודד יותר טוב עם המצבים האלה.

 


 

title_480_readmore

taurus_manמזל שור זכר
מזל השור הינו המזל השני בתוך גלגל המזלות. הגברים אשר נושאים את מזל שור ידועים בתור כאלה הקנאים מאוד לרכושם ולא פחות אל בנות הזוג שלהם. במידה והם רוצים
readmore


taurus woman in bedמזל שור נקבה במיטה
בכל הקשור להתנהלות במיטה של מזל שור נקבה אפשר לשים לב שהנשים שור אוהבות משחקים מקדימים והמון מגע ותשוקה תוך כדי ההתנהלות. הן לוקחות הכל
readmore


taurus in bedמזל שור במיטה
בני מזל שור לרוב הם אנשים דומיננטיים ובטוחים בעצמם. הורוסקופ שבועי זוהי דרך מצוינת לדעת האם הבן אדם שכרגע הכרת הוא המתאים ביותר בשבילך לפי
readmore

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *