מזל שור הורוסקופ חודש יולי 2015




על פי תחזית אסטרולוגית חודשית אתם חיים תחת הרושם ששום דבר לא מסתדר כפי שהיתם רוצים. וזה אומר שחודש זה הוא חודש פחות מוצלח. עם זאת מזל שור מלא רצון להתחיל דברים חדשים.

קריירה
מאדים, על פי אסטרולוגיה חודשית ידוע ככוכב הפעולה יתחיל בנסיגה מבית העבודה של מזל שור וכתוצאה אתם תרגישו חוסר אנרגיה ומוטיבציה. גם חילוקי דעות עם עמיתים יהיה חלק מהעניין.

אהבה
מפני שמאדים נמצא בנסיגה אתם יכולים לצפות לליקויים, חסימות ותסבוכות רבות במערכת היחסים. לפי הורוסקופ חודשי אתם חייבים להיות חזקים ובטוחים במערכת היחסים כדי לעבור את התקופה הזו.

כסף
מבחינה כספית, אתם די מסתדרים, אך תשמרו במיוחד במחצית השנייה של חודש על החוש הפרקטי ועל מתינות. למרות כל בעיות קטנות, יש סיכוי טוב שתסתדרו בהצלחה.

בריאות
מאדים בנסיגה יעורר סבל ישן יותר או יכול לגרום לסבל חדש. ידוע גם שמאדים הוא “מומחה” בתאונות, בעיות בשרירים, זיהומים או כוויות. אז תשמרו על עצמכם ותהיו זהירים.

הטיפ החודשי
בעיות בעבודה או רפואיות של משהו קרוב יכולות לפגוע ביציבות שלכם. המלצת הורוסקופ היא לדבר ולשתף על הדברים ו רק כך תוכלו להתמודד יותר טוב עם המצבים האלה.

 


 

title_480_readmore

How To Seduce Taurus Manאיך לכבוש את לב של גבר מזל שור
הלב של בן מזל שור נראה כמו משהו שבלתי ניתן להשיג, לעיתים השאיפות שלו יכולות להיות מוגזמות אך הסיבה העיקרית לכך היא שהוא שואף לשלמות readmore


taurus_healthמזל שור והבריאות
עיניי רבים החיים לא שווים הרבה אם לא נשמור על הבריאות שלנו, לכן הורוסקופ יומי או הורוסקופ שבועי זהו מקום בו אנשים רבים מוודאים מה צופן להם העתיד מבחינה
readmore


taurus professionקריירה ובחירת מקצוע
בני מזל שור הינם אנשים של עבודה קשה, הם אינם אנשים שמקבלים הכל כמובן מאליו ויודעים שעל מנת להשיג דברים צריך להזיע ולעבוד קשה אך בסוף נהנים
readmore

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *