מזל שור הורוסקופ חודש יוני 2015
הדגש של מזל שור החודש יהיה על חיי המשפחה. אתם מעדיפים את השלווה והאווירה המרגיע של הבית ומעדיפים להיות מוקפים מיקיריכם. במהלך חודש יוני כל הפעולות אשר ננקטות על ידיכם הן קשורות לבית.

קריירה
בתחום הקריירה מזל שור יקבל המון הזדמנויות כל שעליו לעשות הוא לפעול בחוכמה, בהתבסס על אסטרטגיות מתוכננות היטב. לפי הורוסקופ חודשי הנוכחות של ונוס ויופיטר תקדם ותשפר את המוניטין ושביעות הרצון.

אהבה
לפי תחזית אסטרולוגית חודשית מזל שור לא יהיה יותר מדי רומנטי בחודש הזה. כאילו האהבה עוברת בעדיפות נמוכה ותשומת הלב עוברת לרמה רציונאלית ולחיזוק הקשר. אם תשלבו את ההנאה עם הפעולות השגרתיות הכל יהיה נפלא.

כסף
אומנם אתם עובדים הרבה, אבל הסיפוק הוא באותה רמה. אתם מצליחים ובחלקו הראשון של החודש אתם תרוויחו כסף בהתאם למאמציכם. עם זאת, אתם תעשו מה שתעשו ותצליחו מהר מאד לבזבז את רוב הכסף.

בריאות
סבל ישן יכול לחזור עקב הנסיגה של מאדים או יכולה לגרום לסבל חדש. ידוע שמאדים הוא “בקי” בתאונות, בעיות שרירים, כוויות, חתכים או זיהומים. אתם חייבים להיות זהירים מאד עם בריאותכם בכל מהלך החודש.

הטיפ החודשי
אסטרולוגיה חודשית ממליצה לכם להימנע מקונפליקטים הקשורים לבית או למשפחה, ככול האפשר. אתם יכולים לפתור בעיות על ידי תקשורת כנה, סבלנות והבנה. גם להיות יותר קשובים לא יזיק לאף אחד.

 


 

title_480_readmore

celebritysמפורסמים בני מזל שור
יש הרבה מפורסמים שנולדים באותו מזל, במקרה זה, מזל שור, כמו ג'סיקה אלבה, ג'נט ג'קסון, פנלופה קרוז ועוד. מה משותף בין מפורסמים בני מזל שור? בטוח אתם שמעתם
readmore


taurus_healthמזל שור והבריאות
עיניי רבים החיים לא שווים הרבה אם לא נשמור על הבריאות שלנו, לכן הורוסקופ יומי או הורוסקופ שבועי זהו מקום בו אנשים רבים מוודאים מה צופן להם העתיד מבחינה
readmore


taurus professionקריירה ובחירת מקצוע
בני מזל שור הינם אנשים של עבודה קשה, הם אינם אנשים שמקבלים הכל כמובן מאליו ויודעים שעל מנת להשיג דברים צריך להזיע ולעבוד קשה אך בסוף נהנים
readmore

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *