מזל שור הורוסקופ חודש מאי 2015
חודש מאי ישנה אינטראקציה בין אהבה לבין המטלות היומיום של מזל שור כמו עבודה או מחויבויות אחרות. זה עשוי לגרום לפתרון של בעיות מסוימות, לאיזון בחייו ולאווירה טובה באופן כללי.

קריירה
הנה חודש שבו אתם עובדים קשה, אך, ככל הנראה, עם הרבה הנאה. לפי הורוסקופ חודשי חייו המקצועיים של מזל שור הם דינאמיים והתיאום עם אחרים הרבה יותר טוב. במילים אחרות, אתם בשליטה.

אהבה
ונוס, כוכב ההרמוניה, ואת החושניות מביא רק יתרונות עבור החיים סנטימנטאליים של מזל שור לפי כך תהיה הבנה ויעורר רצון להתקרבות בזוגיות ונסיבות האלה האהבה יכולה רק לפרוח. 

כסף
למרות שהמאמצים שלכם מתוגמלים באופן מסודר, טוב תעשו לשמור על הכסף ולהימנע מהחלטות פיננסיות משמעותיות כי על פי תחזית אסטרולוגית חודשית מרקורי נמצא בנסיגה ואז נזק או בלבול עלולים להתרחש במהלך החודש.

בריאות
כוכב ונוס מביא אופטימיות ומצב רוח טוב אבל האופוזיציה ונוס-שבתאי יכולה ליצור קצת בעיות במהלך החודש במיוחד בסופו. לכן, מומלץ להיות זהירים מאוד, כי קיים הסיכון של בעיות בריאות לא צפויות.

הטיפ החודשי
אסטרולוגיה חודשית ממליצה לדחות את רכישות גדולות או פעולות אחרות לסוף החודש. זה הזמן האופטימאלי להתחיל מערכת יחסים חדשה או ליזום פיוס עם משהו או לשפר כל מני דברים בחיים.


 

title_480_readmore

How To Seduce Taurus Womanאיך לכבוש את לב של אישה מזל שור
אישה בת מזל שור מחוספסת מבחוץ, אך בפנים היא רכה במיוחד והחיק המשפחתי חשוב לה מאוד. הורוסקופ שור מתאר את הנשים כטיפוס דומיננטי, כאלה שלא
readmore


taurus_healthמזל שור והבריאות
עיניי רבים החיים לא שווים הרבה אם לא נשמור על הבריאות שלנו, לכן הורוסקופ יומי או הורוסקופ שבועי זהו מקום בו אנשים רבים מוודאים מה צופן להם העתיד מבחינה
readmore


taurus professionקריירה ובחירת מקצוע
בני מזל שור הינם אנשים של עבודה קשה, הם אינם אנשים שמקבלים הכל כמובן מאליו ויודעים שעל מנת להשיג דברים צריך להזיע ולעבוד קשה אך בסוף נהנים
readmore

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *