מזל שור הורוסקופ ספטמבר 2015

ללא ספק חודש ספטמבר הוא חודש עם הרבה רגשות עבור מזל שור. אם שישה השבועות האחרונים היו יותר מסובכים, התגלגלות האירועים כעת תיכנס בקו ישר. על פי הורוסקופ חודשי הכוכבים יזרזו קבלת החלטות עם תוצאות מבורכות.

קריירה
בבית העבודה של מזל שור יהיו התרחשויות בלתי צפויות. לפי תחזית אסטרולוגית חודשית מרקורי מכריז על תקופה קצת אחרת וזאת בגלל נסיגתו. טוב תעשו להיות מוכנים להפתעות ושתמיד תהיה בהישג יד תוכנית חלופית.

אהבה
לאחר חודש וחצי של נסיגה, ונוס מחדש את הליכתו הישירה. האירוע הוא חשוב בגלל שוונוס הוא לא רק כוכב האהבה, אלא גם את בעל בית הזוגיות  של מזל שור. עם זאת, מרקורי מתחיל בנסיגה בבית הזוגיות, אשר יכול לגרום לתקשורת לא תקינה.
כסף
החודש הקודם הביא חדשות טובות עבור מזל שור : כוכב צדק נכנס לבית הקריירה שלו ומכריז על שנה של הזדמנויות. חודש ספטמבר מגיע עם עוד חדשות טובות: שבתאי עוזב את הבית השמיני וזהו קץ לתקופה אילוצים או סיבוכים פיננסיים.

בריאות
ליקוי השמש יכול להשפיע על בריאותכם, אז היזהר ותייחסו ברצינות למחלות! תהיו זהירים במיוחד במחצית השנייה של החודש, כאשר קיימת נטייה לחלות, נטייה לתאונות או אירועים לא נעימים קשורים לבריאות.

הטיפ החודשי
אסטרולוגיה חודשית ממליצה לכם להקשיב היטב למה יש גם לאחרים לומר ותסבירו להם בסבלנות מה אתם רוצים כדי שיבינו אתכם כראוי. תנו לאחרים להסתדר לבד ואתם תטפלו בבעיות שלכם!

  

title_480_readmore

How To Seduce Taurus Womanאיך לכבוש את לב של אישה מזל שור
אישה בת מזל שור מחוספסת מבחוץ, אך בפנים היא רכה במיוחד והחיק המשפחתי חשוב לה מאוד. הורוסקופ שור מתאר את הנשים כטיפוס דומיננטי, כאלה שלא
readmore


taurus man in bedמזל שור גבר במיטה
הגברים שור מתאפיינים במודעות עצמית ולא פחות חשוב ברצון התמידי להגיע לסיפוק והנאה. כך גם במיטה כל הגברים בני המזל מגיעים למיטה על מנת לספק את עצמם בצורה
readmore


taurus and moneyמזל שור והכסף
בחינת רבים כסף עשוי לעשות את ההבדל ולשפר את אורח החיים בצורה משמעותית לטובה. מזל שור שהוא בעצם המזל השני בתוך גלגל המזלות מאוד מחובר לכסף
readmore

  1. מריה:

    ממש מעולה.
    החלום שלי יתגשם

  2. אורי:

    גדול !!
    תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *