מזל שור הורוסקופ ספטמבר 2015

ללא ספק חודש ספטמבר הוא חודש עם הרבה רגשות עבור מזל שור. אם שישה השבועות האחרונים היו יותר מסובכים, התגלגלות האירועים כעת תיכנס בקו ישר. על פי הורוסקופ חודשי הכוכבים יזרזו קבלת החלטות עם תוצאות מבורכות.

קריירה
בבית העבודה של מזל שור יהיו התרחשויות בלתי צפויות. לפי תחזית אסטרולוגית חודשית מרקורי מכריז על תקופה קצת אחרת וזאת בגלל נסיגתו. טוב תעשו להיות מוכנים להפתעות ושתמיד תהיה בהישג יד תוכנית חלופית.

אהבה
לאחר חודש וחצי של נסיגה, ונוס מחדש את הליכתו הישירה. האירוע הוא חשוב בגלל שוונוס הוא לא רק כוכב האהבה, אלא גם את בעל בית הזוגיות  של מזל שור. עם זאת, מרקורי מתחיל בנסיגה בבית הזוגיות, אשר יכול לגרום לתקשורת לא תקינה.
כסף
החודש הקודם הביא חדשות טובות עבור מזל שור : כוכב צדק נכנס לבית הקריירה שלו ומכריז על שנה של הזדמנויות. חודש ספטמבר מגיע עם עוד חדשות טובות: שבתאי עוזב את הבית השמיני וזהו קץ לתקופה אילוצים או סיבוכים פיננסיים.

בריאות
ליקוי השמש יכול להשפיע על בריאותכם, אז היזהר ותייחסו ברצינות למחלות! תהיו זהירים במיוחד במחצית השנייה של החודש, כאשר קיימת נטייה לחלות, נטייה לתאונות או אירועים לא נעימים קשורים לבריאות.

הטיפ החודשי
אסטרולוגיה חודשית ממליצה לכם להקשיב היטב למה יש גם לאחרים לומר ותסבירו להם בסבלנות מה אתם רוצים כדי שיבינו אתכם כראוי. תנו לאחרים להסתדר לבד ואתם תטפלו בבעיות שלכם!

  

title_480_readmore

How To Seduce Taurus Manאיך לכבוש את לב של גבר מזל שור
הלב של בן מזל שור נראה כמו משהו שבלתי ניתן להשיג, לעיתים השאיפות שלו יכולות להיות מוגזמות אך הסיבה העיקרית לכך היא שהוא שואף לשלמות readmore


taurus womanמזל שור נקבה
הנשים אשר מזלם הינו מזל שור הינן בעלות תכונות ומאפיינים רבים לעומת שאר המזלות הנמצאים בתוך גלגל המזלות. אחת התכונות העיקריות של נשים אלו הינם שבראש
readmore


taurus_manמזל שור זכר
מזל השור הינו המזל השני בתוך גלגל המזלות. הגברים אשר נושאים את מזל שור ידועים בתור כאלה הקנאים מאוד לרכושם ולא פחות אל בנות הזוג שלהם. במידה והם רוצים
readmore

  1. מריה:

    ממש מעולה.
    החלום שלי יתגשם

  2. אורי:

    גדול !!
    תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *