מזל שור הורוסקופ מרץ 2015
עבור מזל שור מדובר על חודש מרץ שיהי מלא אירועים. הכל דינאמי ותוסס, בזכות כוכבי הלכת מאדים, אוראנוס, נוגה, והשמש. לפי הורוסקופ חודשי מזל שור יצליח לקבל החלטות ברורות וללא היסוסים.

קריירה
במישור המקצועי, על פי תחזית אסטרולוגית חודשית מתחיל עידן חדש: יופיטר, ניכנס לבית הקריירה ומבשר על התקדמות וסיפוק. גם כניסתו של מאדים למזל זה יכול לגרום לכם לעשות שינוי בתחום המקצועי.

אהבה
אתם נכנסים לתוך תקופה, שעל פי אסטרולוגיה חודשית היא לא פשוטה, לא יציבה וייתכן שהחודש מערכת היחסים תעבור טלטלה. לא נשללים כל מני האכזבות או חזרה לקשר ישן.

כסף
גם אם בני מזל שור מרוויחים מספיק כסף עליו לדעת גם לחסוך כדי שבעתיד לא יצטרכו לדאוג לביטחון הכלכלי. לפעמים הפזיזות לגבי קבלת החלטות לגבי ההוצאות לא יתרמו ליציבות הפיננסי.

בריאות
השמש מעניקה לכם שפע של חיוניות ובמיוחד בתקופה האחרונה של החודש. גם אוראנוס ממלא את הסוללות שלכם. עם זאת, מאדים הוא במצב קריטי, כך שיכולות להיות גם הפתעות.

הטיפ החודשי
אם אתם במערכת יחסים, מומלץ  שתאמצו גישה גמישה כלפי בני הזוג וללמוד מה זו הפשרה. בקשר לכספים, לא מומלצת עד אמצע החודש לקבל החלטות.
 

title_480_readmore

taurus womanמזל שור נקבה
הנשים אשר מזלם הינו מזל שור הינן בעלות תכונות ומאפיינים רבים לעומת שאר המזלות הנמצאים בתוך גלגל המזלות. אחת התכונות העיקריות של נשים אלו הינם שבראש
readmore


taurus_manמזל שור זכר
מזל השור הינו המזל השני בתוך גלגל המזלות. הגברים אשר נושאים את מזל שור ידועים בתור כאלה הקנאים מאוד לרכושם ולא פחות אל בנות הזוג שלהם. במידה והם רוצים
readmore


taurus woman in bedמזל שור נקבה במיטה
בכל הקשור להתנהלות במיטה של מזל שור נקבה אפשר לשים לב שהנשים שור אוהבות משחקים מקדימים והמון מגע ותשוקה תוך כדי ההתנהלות. הן לוקחות הכל
readmore

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *