מזל שור הורוסקופ מרץ 2015
עבור מזל שור מדובר על חודש מרץ שיהי מלא אירועים. הכל דינאמי ותוסס, בזכות כוכבי הלכת מאדים, אוראנוס, נוגה, והשמש. לפי הורוסקופ חודשי מזל שור יצליח לקבל החלטות ברורות וללא היסוסים.

קריירה
במישור המקצועי, על פי תחזית אסטרולוגית חודשית מתחיל עידן חדש: יופיטר, ניכנס לבית הקריירה ומבשר על התקדמות וסיפוק. גם כניסתו של מאדים למזל זה יכול לגרום לכם לעשות שינוי בתחום המקצועי.

אהבה
אתם נכנסים לתוך תקופה, שעל פי אסטרולוגיה חודשית היא לא פשוטה, לא יציבה וייתכן שהחודש מערכת היחסים תעבור טלטלה. לא נשללים כל מני האכזבות או חזרה לקשר ישן.

כסף
גם אם בני מזל שור מרוויחים מספיק כסף עליו לדעת גם לחסוך כדי שבעתיד לא יצטרכו לדאוג לביטחון הכלכלי. לפעמים הפזיזות לגבי קבלת החלטות לגבי ההוצאות לא יתרמו ליציבות הפיננסי.

בריאות
השמש מעניקה לכם שפע של חיוניות ובמיוחד בתקופה האחרונה של החודש. גם אוראנוס ממלא את הסוללות שלכם. עם זאת, מאדים הוא במצב קריטי, כך שיכולות להיות גם הפתעות.

הטיפ החודשי
אם אתם במערכת יחסים, מומלץ  שתאמצו גישה גמישה כלפי בני הזוג וללמוד מה זו הפשרה. בקשר לכספים, לא מומלצת עד אמצע החודש לקבל החלטות.
 

title_480_readmore

celebritysמפורסמים בני מזל שור
יש הרבה מפורסמים שנולדים באותו מזל, במקרה זה, מזל שור, כמו ג'סיקה אלבה, ג'נט ג'קסון, פנלופה קרוז ועוד. מה משותף בין מפורסמים בני מזל שור? בטוח אתם שמעתם
readmore


taurus man in bedמזל שור גבר במיטה
הגברים שור מתאפיינים במודעות עצמית ולא פחות חשוב ברצון התמידי להגיע לסיפוק והנאה. כך גם במיטה כל הגברים בני המזל מגיעים למיטה על מנת לספק את עצמם בצורה
readmore


taurus and moneyמזל שור והכסף
בחינת רבים כסף עשוי לעשות את ההבדל ולשפר את אורח החיים בצורה משמעותית לטובה. מזל שור שהוא בעצם המזל השני בתוך גלגל המזלות מאוד מחובר לכסף
readmore

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *